Festival POD MOSTOM začína

Festival POD MOSTOM začína

13.júla (sobota) od 18:00.

Workshop POD MOSTOM

Workshop POD MOSTOM

Začíname workshopom – od 4–14.júla, denne od 10–17tej. Pridajte sa k talianskej kreatívnej skupine Esterni. Spoločne premeníme priestor Pod mostom na kultúrny bod.

Hlasujte za projekt

Hlasujte za projekt

Košičania, nenechajte sa prehlasovať. Projekt Pod mostom má šancu získať podporu nadácie SPP, potrebujeme však vaše hlasy. Veľa hlasov. Každá môže dať naraz až 3 hlasy.

Máme šancu získať podporu od SPP

Máme šancu získať podporu od SPP

Dobrá správa, projekt POD MOSTOM postúpil sme do druhého kola grantu SPPOLOCNE – či bude podporený je už len na vás a vašich hlasoch – darujte nám svoj hlas, my vám darujeme most. Môžete nám darovať naraz až 3 hlasy – ak zadáte svoj mobil a nejaký mail – hmm. Pre projekt môžeme získať až 8.000eur. Hlasujte na  http://www.sppolocne.sk/…projektu/296?…

Východné výhody

Východné výhody

V najnovšom čísle časopisu Atrium článok aj o Vranokoňove. Medzi dvoma mestami.

Pozemok Pod mostom

Pozemok Pod mostom

Pozemok Pod mostom už definitívne na 20 rokov patrí nášmu občianskemu združeniu. Mesto Košice nám ho za symbolické 1 euro darovalo. Teraz je už na nás (a na sponzoroch) či sa nám to podarí zrealizovať. S vašou pomocou určite.

Darujte 2%

Darujte 2%

Ak ešte neviete komu darovať svoje 2%, podporte nás, podporíte realizáciu projektu Športového centra Pod Mostom. Súčasťou centra bude lezecká stena, skate park, amfiteáter a street dance zone. Za každé Vaše euro ĎAKUJEME. Viac o projekte –  http://www.vranokonovo.sk/…ostom-je-bal

Foto z vernisáže v Prešove

Foto z vernisáže v Prešove

Foto z Carrafovej väznice v Prešove, kde sa konala vernisáž výstavy Vranokoňovo. Výstava je prístupná až do konca marca. Následne sa presúva do Starej Ľubovňe a potom oúšťame Slovensko – smerujeme do francúzskeho Marseille.

Raňajky vo Vranokoňove

Raňajky vo Vranokoňove

Príďte papať Vrany a Kone . Otvárací ceremoniál Európskeho hlavného mesta kultúry Košice 2013 sa bez nás a Vašich návrhov nezaobíde:)

Vranokoňovo počast otvorenie EHMK 2013

Vranokoňovo počast otvorenie EHMK 2013

Príďte si pokecať o nefunkčných priestoroch v meste, o punku, kreatívnej deratizácii, medzimestských zásahoch. Projekt Vranokoňovo ako jeden zo sprievodných podujatí v rámci otváracieho ceremoniálu Košice EHMK 2013.